Vyhledat produkt
Vaše sny převedeme v realitu

BLAHA CONCEPT - YOUR DREAMS COME TRUE

Vaše sny převedeme v realitu
ŘEMESLO A KVALITA NÁS PROSTĚ BAVÍ
mask

Nejnovější produkty

bg_o_nas

O nás

Naše dílna se specializuje na zakázkovou výrobu, ve které spojujeme tradiční řemeslné dovednosti s moderním designem. Hlavním pilířem naší práce je výroba nábytku z masivního dřeva, kde každý kus je vytvářen s ohledem na individualitu materiálu a přání zákazníka. Využíváme jedinečnou kresbu a charakter každého kusu dřeva, abychom vytvořili nábytek, který je nejen funkční, ale také skutečným uměleckým dílem.

Kromě dřevozpracující činnosti se věnujeme také zámečnictví a zpracování kovů, což nám umožňuje rozšířit naši nabídku o širokou škálu kovových konstrukcí. Od plotů, bran, přes zábradlí až po detailní kovové doplňky – naše zámečnická práce je synonymem pro pevnost, trvanlivost a estetickou hodnotu.

Umělecké kovářství je další oblastí, ve které se naše dílna výrazně odlišuje. Specializujeme se na tvorbu unikátních kovaných plastik a dekorativních prvků, které odrážejí krásu a finesu kovářského řemesla. Tato spojení tradice, umění a řemeslné zručnosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům výjimečné produkty, které přesahují běžné standardy a přinášejí do každého prostoru jedinečnou atmosféru.

V naší práci klíčí hrdost na řemeslnou preciznost, kreativní přístup a touha po vytváření originálních a kvalitních výrobků, které vydrží generace. Naše dílna je místem, kde se snoubí vášeň pro materiál, respekt k tradičním postupům a neustálá touha po inovaci.

Reference

logo footer

BLAHA CONCEPT, s.r.o.
IČ: 079 27 461, DIČ: CZ079 27 461

T: +420 602 302 333
E: info@blaha-concept.cz

Kontaktujte nás

atelier